Hakkımda

15.06.1979 tarihinde Ardahan’ın Göle İlçesinde doğmuştur. İlkokulu Bursa Ziya Gökalp İlkokulunda tamamlamış, ortaokulu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu ve Lise eğitimini Bursa Nilüfer Ticaret Meslek Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamlamıştır.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Sosyal Güvenlik Uzmanı olan Özgür ERDURSUN çeşitli firmaların üst düzey Muhasebe Müdürlüğünü yapmış, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajını tamamlamış ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatını alarak Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına kaydını yaptırmıştır.  Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği’nin hazırladığı sınavı kazanarak Sosyal Güvenlik Uzmanı Sertifikasını alarak Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneğine kayıt olmuştur. Başta Yurtdışı Borçlanma ve Emeklilik konuları olmak üzere Sosyal Güvenlik konularında yurtiçi ve yurtdışında çalışmalar yapmakta ve seminerler vermektedir. Sosyal Güvenlik konularında her hafta Televizyon ve Radyo kanallarında programlar yapmaktadır. Sosyal Güvenlik konularında gazetede köşe yazarlığı yapmaktadır. www.ozgurerdursun.com.tr internet sitesinin sahibidir. Nilüfer Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi ve Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneğinin Başkanıdır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Sosyal Güvenlik ve Mali Müşavirlik konularında özel ofisinde mesleğini icra etmektedir.

Ayrıca, Bursa’daki özel bürosunda ücreti karşılığında sorulara cevap ve sorunlara çözüm sunmaktadır. Büroya 0224 224 39 27 – 0543 625 5 625 numaralı telefonla veya bilgi@ozgurerdursun.com ile ulaşılabilinir.

İrtibat Tel:

0543 625 5 625

0224 224 39 27

Fax : 0224 224 30 69 www.ozgurerdursun.com.tr

facebook/ozgurerdursun

twitter/ozgurerdursun